Sparing na remis

Remisem 1:1 zakończył się dzisiejszy sparing naszych juniorów z drużyną MKS-u Gogolin. Mecz odbył się na OS Hetman o godz. 11:00 a na przeciw naszego zespołu stanęła silna drużyna ze znacznie większym doświadczeniem i chyba średnią wieku, dlatego też taki sparing jest tym bardziej wartościowy i potrzebny. Nasza kadra zespołu zestawiona była też bez kilku podstawowych zawodników a ich miejsca wypełnili młodsi koledzy, jak chociażby w bramce Adam czy w polu Bartek.

Spotkanie było bardzo szybkie i zacięte. Ambitna gra i waleczność piłkarzy, sprawiły, że mecz toczył się głównie na odcinku, jak to mawiają Anglicy „box to box”, czyli od pola karnego do pola karnego i nie wiele było sytuacji przy których bramkarze mogliby być mocno sprawdzeni. Przy obu bramkach były to sytuacje stanowiące wyjątek od reguły.

Warto podkreślić, że nasi piłkarze, mający w nogach jeszcze piątkowy sparing czy niektórzy pracę na obozie, jak np. Bartek, wykazali się ambitną walką i zaangażowaniem od początku do końca, dzięki czemu przeciwnik nie mógł się rozkręcić i narzucić nam swojego stylu gry i przewagi taktycznej.
Dziękujemy drużynie MKS Gogolin za przyjęcie zaproszenia i wspólny mecz.
Foto galeria z meczu:
Zachęcamy do komentowania i dzielenia się emocjami po meczu, oczywiście z zachowaniem kultury i szacunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *