Sportowy weekend 22-23 kwietnia

Kolejny meczowy weekend za nami. Seniorzy zremisowali z UKS Szopienice 3:3 w meczu tak naprawdę „o nic”, bowiem drużyna rywali przystąpiła do rozgrywek Klasy B tuż przed rundą wiosenną a więc w połowie rozgrywek i mecze z nimi nie są punktowane. Była więc okazja dla obu stron, by posprawdzać zawodników, poprawić zgranie czy spróbować różnych wariantów taktycznych.

Tym czasem juniorzy, mający w ten weekend sporego pecha związanego z brakami kadrowymi, dostali srogą lekcję futbolu przegrywając z SMS Tychy aż 8:0. Rywal, jak to drużyny Szkół Mistrzostwa Sportowego, to zawsze trudny przeciwnik, mający nieporównywalnie większe możliwości budowania sobie drużyn i zastępowania nieobecnych piłkarzy. Nasz zespół niestety zawsze odczuwa stratę kluczowych piłkarzy a pole manewru w doborze zmienników zawsze jest mniejsze. Oby w następną sobotę trener miał do dyspozycji większość albo najlepiej wszystkich podstawowych piłkarzy.

Nie mieli szczęścia też nasi trampkarze 2008, przegrywając swoje wyjazdowe spotkanie z Akademią Piłkarską Wyzwolenie Chorzów 2:0.

Dobrą passę kontynuują za to nasze Orliki E1 czyli 2012-14. W miniony weekend zanotowali kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując „u siebie” 4:2 rówieśników z LGKS Podlesianki Katowice.
Wszystkim naszym rywalom dziękujemy za wspólne mecze i życzymy powodzenia dalej.

Dziękujemy też mamie naszego Dominika, jednego z naszych bramkarzy, oraz pozostałym osobom dostarczającym nam zdjęcia i relacje video z naszych wydarzeń. Fragmenty meczy dostępne niżej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *