Życie, rozwój i praca w naszym 1.FC trwa…

Choć od bardzo dawna nie wrzucaliśmy tu żadnych nowych postów, mogę wszystkich zapewnić, że życie sportowe w 1.FC nie zatrzymało się. Wręcz przeciwnie – nabrało tempa i rozmachu i ani się obejrzeliśmy a już przed nami bardzo blisko finisz jesiennych rozgrywek. A dopiero co mieliśmy wakacje, rozpoczęliśmy wrześniowe mecze i…. nagle mamy już listopad. Czas pędzi błyskawicznie.

Nasze dzieciaki dorastają, rozwijają się i i uczą nowych piłkarskich rzeczy. Zdobywają cenne, choć czasem trudne, bo przegrane, meczowe doświadczenia. Porażki jednak są naturalną częścią rozwoju, są okazją do wzrostu i budują charakter i właśnie tego dowodem są nasi piłkarze.

Nasz klub również nieprzerwanie się rozwija. Staramy się nie tylko korzystać ze współpracy z doświadczonymi fachowcami takimi jak np. z trenerem i edukatorem Markiem Wanikiem z Akademii NFV z Dolnej Saksonii, ale i edukujemy własnych trenerów w oparciu o niemiecki system szkolenia. Dajemy szansę trenerom nie tylko możliwość rozwijania i wzbogacania własnego warsztatu pracy, ale i dostęp do wiedzy z której korzysta klub.

1.FC to też nie tylko grupy i piłkarze, ale również tworzą go rodzice a ostatnio również, mocno wspierające nas….cheerleaderki 🙂

Dziewczynki są czasem przy okazji meczy czy sparingów i z wielką pasją i energią wspierają nasze drużyny. To zawsze pomaga a już na pewno łagodzi emocje, gdy tracimy bramkę, bo wystarczy wtedy spojrzeć w ich kierunku, dostrzec ich uśmiech i radość i od razu chce się ponownie grać 🙂

Warto więc wstąpić do 1.FC i rozwijać się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *